Zespół Elipsoidy wykonuje swoją pracę z niezwykłą pasją, wkładając w nią swoje serce i zaangażowanie.

Nauczyciele wspomagają i ukierunkowują rozwój dzieci na każdym etapie edukacyjnym mając na uwadze ich wrodzone predyspozycje i zdolności. Zajęcia odbywają się w małych grupach w celu lepszego poznania dziecka przez nauczyciela, co umożliwia indywidualne podejście do każdego z nich. W swojej pracy aktywnie wdrażają nowatorskie osiągnięcia dydaktyki w zakresie nauczania, rozwijania zainteresowań, uzdolnień i sprawdzania postępów dziecka, zgodnie z założeniami pedagogiki Marii Montessori. Nauczyciele stale podnoszą swoje kwalifikacje, biorąc udział w spotkaniach metodycznych, kursach, szkoleniach oraz studiach podyplomowych.

Dominika Malkus-Jankowska

Dyrektor Przedszkoli i Szkoły Elipsoida, pedagog specjalny, praktyk i nauczyciel Montessori na poziomie żłobkowym, przedszkolnym, wczesnoszkolnym i szkolnym, absolwentka studiów podyplomowych z zakresu zarządzania oświatą oraz słuchaczka licznych kursów i szkoleń. Fascynuje się rozwojem dziecka od poczęcia aż do dorosłości. Szczególnie uwielbia obserwować pracę przedszkolaków, nawiązywanie relacji z innymi i codzienne odkrywanie świata. W wolnym czasie najchętniej podróżuje i spędza czas z Rodziną.

Mariusz Jankowski

Dyrektor administracyjny Przedszkoli i Szkoły Elipsoida, absolwent marketingu i zarządzania, uczestnik wielu szkoleń w zakresie organizacji pracy oraz funkcjonowania podmiotów gospodarczych. Swoje podejście do rozwoju dziecka i fascynację pedagogiką Marii Montessori zaczerpnął od żony. Pasjonat zdrowego stylu życia, zapalony biegacz, amator nurkowania i narciarstwa.

Aneta Suchecka-Zając

Wicedyrektor Szkoły Elipsoida, z wykształcenia psycholog oraz absolwentka zarządzania oświatą. Uczestniczka kursu Montessori w Polskim Instytucie Montessori, wielu konferencji i szkoleń w zakresie pracy z dziećmi z różnymi potrzebami. Uwielbia poznawanie nowych zakątków Polski i świata oraz aktywne spędzanie czasu na górskich wędrówkach. Pasjonuje się dobrym kinem oraz ciekawą literaturą. W kontaktach z ludźmi stawia na empatię,  porozumienie i współpracę, nie tylko na gruncie zawodowym, ale i towarzyskim. Prywatnie szczęśliwa żona i mama cudownej 9-latki.

Paulina Bednarowicz

Koordynator zespołu klas 4-8 w Szkole Elipsoida, z wykształcenia filolog języka angielskiego, z zamiłowania nauczyciel Montessori, posiadający  kwalifikacje w obszarze edukacji wczesnoszkolnej. Realizując się w roli nauczyciela i wychowawcy wspomaga Uczniów w rozwijaniu ich zainteresowań i poznawania otaczającego świata. Zwolenniczka metody Porozumienia Bez Przemocy i pedagogiki alternatywnej, w tym oczywiście edukacji w duchu Marii Montessori. Prywatnie szczęśliwa żona i mama uroczej 9-latki. Uwielbia podróże, w szczególności czas spędzany nad morzem, gdzie realizuje pasję pływania. Ciekawią ją powieści z wątkiem kryminalnym oraz zagadnienia związane z szeroko pojętą psychologią dziecka.

Karolina Przystałowska

Kierownik administracyjny Przedszkoli i Szkoły Elipsoida, absolwentka administracji i nauk politycznych. Pasjonatka prawa, administracji i organizacji pracy. Człowiek orkiestra. Czuwa nad tym, aby w placówkach Elipsoida wszystko działało jak w zegarku. Prywatnie mama nastoletniej panny.

Małgorzata Rucińska

Związana ze Szkołą Elipsoida od początku jej istnienia. Absolwentka Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie. Ukończyła pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną, edukację i rehabilitację osób z autyzmem i zespołem Aspergera, oligofrenopedagogikę, rehabilitację osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz terapię pedagogiczną. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń. Ukończyła m.in. kurs pedagogiczny w zakresie edukacji wczesnoszkolnej oraz lekcji ciszy i katechezy Dobrego Pasterza w Wyższej Szkole Przymierza Rodzin oraz kurs wczesnoszkolny I-III z pedagogiki Montessori w Polskim Instytucie Montessori. Lubi aktywny wypoczynek, uprawia Walk Trekking, jazdę na rowerze. W gronie jej zainteresowań znajduje się sztuka i malarstwo. Relaksuje się przy muzyce. Latem w wolnym czasie zajmuje się ogrodem, zimą z pasją czyta książki.

Agnieszka Maciejewska

Absolwentka studiów pedagogicznych na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Pedagog specjalny, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Małych Dzieci ze Złożonymi Zaburzeniami oraz Wspierania ich Rodzin. Uczestniczka licznych kursów, szkoleń oraz warsztatów, w tym kursu Wczesnoszkolnej Edukacji Montessori klasy I-III oraz kursu przedszkolnego w Polskim Instytucie Montessori. Praca z dziećmi jest dla niej źródłem niezwykłej energii, która przez lata pracy jej towarzyszy i pozwala cieszyć się każdym dniem spędzonym z uczniami. Uśmiech Dziecka, a także jego sukcesy edukacyjne i wychowawcze są dla niej zaszczytną nagrodą, dzięki którym swoją pracę odbiera jako pasję i spełnienie. Osoba o pogodnym usposobieniu, szybko nawiązująca kontakty z nowymi ludźmi. W relacjach społecznych ceni sobie szczerość. W wolnym czasie uwielbia spędzać czas z najbliższymi, rodziną. Pasjonuje się rysowaniem, śpiewem, tańcem, czytaniem książek oraz podróżami.

Aldona Przyborska-Szulc

Filolog, językoznawca, nauczyciel  języka polskiego, wychowawca. W pracy kieruje się troską o drugiego człowieka i jego harmonijny rozwój. Poprzez rozmowę i obserwację towarzyszy Uczniom, dbając o ich dobrostan psychiczny i emocjonalny. Nadrzędne są dla niej:  zaufanie i wzajemny szacunek. Współautorka książki „Ślad komety w Prognostyku Jana Bohomolca”. Pasjonatka zagadnień z zakresu psychologii i polityki oraz kina francuskiego. Uwielbia tańczyć i grać na gitarze.

Rafał Nachyła

Posiada kwalifikacje do nauczania kilku przedmiotów w szkołach m.in. do nauczania informatyki, fizyki oraz techniki. W pracy stosuje różnorodne metody nauczania. Jest cierpliwy, wyrozumiały dla swoich uczniów. Istotne jest dla niego budowanie  relacji opartej na szacunku i zrozumieniu. W każdym uczniu stara się rozbudzić  pasję  do odkrywania świata nauk ścisłych. Posiada ukończone różnorodne szkolenia podnoszące kompetencje w zakresie pracy z uczniem zdolnym. Ponadto wieloletnia praca w szkołach Montessori pozwoliła mu dostrzec, że dzieci uczą się przez działanie i zrozumienie, potrzebują doznań sensorycznych, by coś zrozumieć i poznać. Jego mottem w pracy jest sentencja Konfucjusza: „Kto nabytą wiedzę pielęgnuje, a nową bez ustanku zdobywa, ten może być nauczycielem innych”.

Grzegorz Filutowski

„W każdym ziarenku ryżu jest kropelka potu” –  będąc osobą zafascynowaną kulturą Wschodu, cytując powyższą sentencję Mencjusza pragnie pokazać, że ciężka praca zawsze przynosi owoc. W swojej pracy wyrusza w podróż po najdalszych zakątkach językowych; pokazuje, że nauka może być przyjemna i fascynująca. Absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim, kursu filologii angielskiej we Wszechnicy Polskiej oraz uczestnik międzynarodowego szkolenia TESOL w Toronto. W międzyczasie każdą wolną chwilę spędzał na treningach sportów walki, co zaowocowało uzyskaniem pierwszego stopnia mistrzowskiego w Wing Chun, państwowej licencji instruktora samoobrony. Dodatkowo absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Uwielbia podróże po świecie, interesuje się fotografią, regularnie uprawia jazdę na rowerze i gra w badmintona.

Dorota Szymkiewicz

Logopeda, pedagog, terapeuta ręki, trener grafomotoryki. Ukończyła studia na kierunku: pedagogika społeczno-wychowawcza, wspomaganie dzieci z problemami rozwojowymi, pedagogikę przedszkolną z terapią zaburzeń. Uczestniczka licznych kursów, szkoleń, warsztatów i konferencji dotyczących różnych metod wspomagania dzieci ze specjalnymi potrzebami, metod diagnostycznych (w tym m.in.: jąkania u dzieci i młodzieży, skróconych wędzidełek jamy ustnej w aspekcie logopedycznym, rotacyzmu, seplenienia międzyzębowego, CAPD wg metody Neuroflow ATS), rewalidacji czy kompleksowej terapii. Jej przygoda z pracą z dziećmi i młodzieżą zaczęła się już w harcerstwie. Pracowała w Domu Małego Dziecka, w przedszkolu, jako kurator społeczny, w telefonie zaufania 116123, tworzyła czasopismo dla mam małych dzieci oraz portal i pismo „Bliżej Dziecka”, aby w końcu realizować główną działalność zawodową i pasję jaką jest logopedia. W pracy logopedycznej spogląda na dziecko całościowo. Zastanawia się co jest najpilniejsze, analizuje od czego zacząć, na czym w danym momencie się skupić. W pracy zajmuje się poszerzaniem możliwości komunikacyjnych i społecznych oraz doskonaleniem wymowy. Jej priorytetem jest jak najbardziej harmonijny rozwój młodego człowieka oraz aby jego życie wśród otaczających ludzi było możliwie szczęśliwe. Prywatnie mama dwóch wspaniałych córek. Lubi spędzać czas na łonie natury oraz grać w gry planszowe. Pasjonuje się fotografią i grą na instrumentach – gitarze i pianinie.

Sylwia Skrzypczak-Piękoś

Pasjonatka języków obcych, podróży oraz aktorstwa. Absolwentka Filologii Germańskiej  Uniwersytetu Wrocławskiego, a także Universidad Santiago de Compostela w hiszpańskiej Galicji. Posługuje się biegle po językiem niemieckim, hiszpańskim i angielskim. Naucza języka hiszpańskiego                  i niemieckiego. Prowadzi również swoje centrum korepetytorskie EDUSY (EDUkacja u SYlwii), w którym poprzez zabawę i sztukę zachęca dzieci, młodzież i dorosłych do nauki języków obcych, które są kluczem do poznawania świata i innych kultur. Wszelkie ciekawe projekty nie mają prawa odbyć się bez Jej udziału, a swoje baterie ładuje relacjami z ludźmi, którzy Ją otaczają.

Rafał Staniszewski

Psycholog, trener Komunikacji Empatycznej, mediator. Zajmuje się propagowaniem komunikacji opartej o empatię, wspiera relacje w konflikcie oraz pomaga ludziom rozwiązywać spory w taki sposób aby potrzeby wszystkich stron zostały uwzględnione. Ponadto zajmuje się grupowym podejmowaniem decyzji,  inteligencją emocjonalną oraz technikami relaksacyjnymi. Poza szkołą zapalony biegacz i varsavianista. Przyświeca mu motto, że lepiej mieć relacje niż rację.

Sylwia Student

Nauczycielka matematyki, posiadająca również kwalifikacje do nauczania chemii i kosmetologii. Ukończyła dodatkowo studium aktorsko-wokalne. Hobbistycznie rękodzielnik, w wolnym czasie tworzy ozdoby z żywicy epoksydowej oraz zapachowe świece sojowe. Uwielbia muzykę i film. Miłośniczka zwierząt.

Weronika Flisek

Studentka piątego roku psychologii, specjalność kliniczna, a także studiów podyplomowych z przygotowania pedagogicznego. Interesuje się psychologią dzieci i młodzieży, psychoonkologią i muzykoterpią.

Każdy uśmiech Dziecka,  jego sukcesy i możliwość wspierania indywidualnych osobowości są dla niej potwierdzeniem tego, że praca może być pasją.
Ukończyła I st. szkoły muzycznej na wydziale wokalnym. W wolnych chwilach uczy się grać na pianinie i wiolonczeli. Uczęszcza również na zajęcia w szkole onkowolontariatu. Uwielbia podróżować, czytać książki i działać na rzecz zwierząt, stale współpracując z różnymi fundacjami.

Urszula Stepaniuk

Mieszkanka Warszawy od urodzenia, absolwentka Wydziału Biologii UW, ukończył studia podyplomowe na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych UW, w wolnych chwilach czyta książki, chodzi do teatru

Dominika Malkus-Jankowska

Dyrektor Przedszkoli i Szkoły Elipsoida, pedagog specjalny, praktyk i nauczyciel Montessori na poziomie żłobkowym, przedszkolnym, wczesnoszkolnym i szkolnym, absolwentka studiów podyplomowych z zakresu zarządzania oświatą oraz słuchaczka licznych kursów i szkoleń. Fascynuje się rozwojem dziecka od poczęcia aż do dorosłości. Szczególnie uwielbia obserwować pracę przedszkolaków, nawiązywanie relacji z innymi i codzienne odkrywanie świata. W wolnym czasie najchętniej podróżuje i spędza czas z Rodziną.

Mariusz Jankowski

Dyrektor administracyjny Przedszkoli i Szkoły Elipsoida, absolwent marketingu i zarządzania, uczestnik wielu szkoleń w zakresie organizacji pracy oraz funkcjonowania podmiotów gospodarczych. Swoje podejście do rozwoju dziecka i fascynację pedagogiką Marii Montessori zaczerpnął od żony. Pasjonat zdrowego stylu życia, zapalony biegacz, amator nurkowania i narciarstwa.

Karolina Przystałowska

Kierownik administracyjny Przedszkoli i Szkoły Elipsoida, absolwentka administracji i nauk politycznych. Pasjonatka prawa, administracji i organizacji pracy. Człowiek orkiestra. Czuwa nad tym, aby w placówkach Elipsoida wszystko działało jak w zegarku. Prywatnie mama nastoletniej panny.

Ewa Kośla

Kierownik Przedszkola Elipsoida, z zamiłowania i wykształcenia pedagog specjalny, nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, surdopedagog, nauczyciel Montessori. Cele zawodowe i codzienne wyzwania edukacyjne realizuje z pasją i zaangażowaniem. Uwielbia dobre książki z dreszczykiem i kontakt z przyrodą. Prywatnie mama dojrzałego studenta Akademii Realizacji Dźwięku, pasjonata sceny, który wspiera działania medialne w przedszkolu.

Agnieszka Paszkowska

Nauczyciel  wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel Montessori. Do swojej pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Pasjonatka podróży zagranicznych i kontaktu z przyrodą.

Aleksandra Kosendek-Wołowiec

Pedagog specjalny, nauczyciel Montessori. Z pedagogiką Montessori związana od 2004 roku. Ukończyła liczne szkolenia i kursy m.in. Lego TUS, NVC- Język Serca w Pracy z Dziećmi i Młodzieżą – grupa zaawansowana, Ruch Rozwijający W. Sherborne, Rodzic i Ja oraz superwizje dla nauczycieli w Polskim Towarzystwie Psychologicznym. Zwolenniczka holistycznego podejścia do rozwoju dziecka. Prywatnie żona turysty, mama szermierza – bibliofila, multiinstrumentalistki oraz wschodzącej gwiazdy K.S. „Przyszłość Włochy”. Amatorka rodzinnych wakacji na dwóch kółkach,  podglądaczka ptaków i dzikich zwierząt.

Katarzyna Kusińska

Żona Arka, mama trójki dzieci od ośmiu lat uczących się w domu. Z wykształcenia historyk, z zamiłowania fotograf. Dyplomowany nauczyciel Montessori oraz Katechezy Dobrego Pasterza. W wolnych chwilach kaligrafuje, uczy się języka włoskiego i planuje kolejne podróże do słonecznej Italii. Współprowadzi grupę Baranki Płock, przygotowującą całe rodziny do przyjęcia przez ich dzieci Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej.

Aleksandra Głowala

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku logopedia ogólna i kliniczna. Terapeuta ręki. Doświadczenie zawodowe zdobywała na licznych praktykach w poradniach logopedycznych, szpitalach oraz przedszkolu terapeutycznym. Prowadzi zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne, w placówkach i gabinetach logopedycznych. W terapii kieruje się zasadą „nauka przez zabawę”. Podstawą działań terapeutycznych jest budowa bezpieczeństwa małych „pacjentów” oraz pomoc w usprawnianiu komunikacji. Prywatnie uwielbia dobrą książkę i poznawanie nowych zakątków Polski i świata.

Dominika Malkus-Jankowska

Dyrektor Przedszkoli i Szkoły Elipsoida, pedagog specjalny, praktyk i nauczyciel Montessori na poziomie żłobkowym, przedszkolnym, wczesnoszkolnym i szkolnym, absolwentka studiów podyplomowych z zakresu zarządzania oświatą oraz słuchaczka licznych kursów i szkoleń. Fascynuje się rozwojem dziecka od poczęcia aż do dorosłości. Szczególnie uwielbia obserwować pracę przedszkolaków, nawiązywanie relacji z innymi i codzienne odkrywanie świata. W wolnym czasie najchętniej podróżuje i spędza czas z Rodziną.

Mariusz Jankowski

Dyrektor administracyjny Przedszkoli i Szkoły Elipsoida, absolwent marketingu i zarządzania, uczestnik wielu szkoleń w zakresie organizacji pracy oraz funkcjonowania podmiotów gospodarczych. Swoje podejście do rozwoju dziecka i fascynację pedagogiką Marii Montessori zaczerpnął od żony. Pasjonat zdrowego stylu życia, zapalony biegacz, amator nurkowania i narciarstwa.

Karolina Przystałowska

Kierownik administracyjny Przedszkoli i Szkoły Elipsoida, absolwentka administracji i nauk politycznych. Pasjonatka prawa, administracji i organizacji pracy. Człowiek orkiestra. Czuwa nad tym, aby w placówkach Elipsoida wszystko działało jak w zegarku. Prywatnie mama nastoletniej panny.

Paulina Jankowska-Śliż

Kierownik Przedszkola Elipsoida, absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej na kierunku pedagogika specjalna w specjalności wczesne wspomaganie rozwoju dziecka oraz edukacja integracyjna i włączająca. Nauczyciela Montessori z międzynarodowym dyplomem wydanym przez Polski Instytut Montessori. W przedszkolu pełni funkcję kierownika,  nauczyciela Montessori oraz pedagoga specjalnego. Jest wychowawcą cudownej grupy zielonej w przedszkolu przy ul. Żeleńskiego. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci.

Anna Bieniak

Magister sztuki ze specjalizacją w ceramice, technik teatralny, nauczyciel Montessori. Od 2008 roku instruktor ceramiki, plastyki, animator warsztatów. Filozofia Marii Montessori i jej przesłanie do szerzenia pokoju na świecie jest dla niej drogowskazem, którym kieruje się w życiu, podobnie jak proekologicznym podejściem do otaczającego nas świata.

Katarzyna Kościelniak-Rusek

Wykwalifikowany fizjoterapeuta i pedagog specjalny. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej  w Warszawie, specjalizacji Rehabilitacja Osób ze Sprzężoną Niepełnosprawnością  oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego kierunku Fizjoterapii. Uczestniczka wielu specjalistycznych kursów i szkoleń, m. in. z zakresu terapii SI, Kinesiology Taping, PNF, Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. W swojej pracy kieruje się zasadą doboru terapii do indywidualnych potrzeb Dziecka, z naciskiem na zapewnienie bezpieczeństwa i poszanowanie autonomii dziecka. Doświadczenie w pracy z osobami ze spektrum autyzmu zdobywała jako wolontariuszka w Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka ASYSTA oraz w szkołach specjalnych i szpitalach. W życiu zawodowym największą radość czerpie z możliwość obserwacji rozwoju swoich podopiecznych. Prywatnie szczęśliwa żona i mama małej Jaśminy. Miłośniczka zdrowego stylu życia oraz metody Porozumienia Bez Przemocy. Uwielbia aktywność na świeżym powietrzu, ZUMBĘ oraz dobre filmy kina akcji. W życiu prywatnym wierzy, że ?mniej znaczy więcej? oraz ?bądź dobrej myśli, bo po co być złej?.

Aleksandra Głowala

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku logopedia ogólna i kliniczna. Terapeuta ręki. Doświadczenie zawodowe zdobywała na licznych praktykach w poradniach logopedycznych, szpitalach oraz przedszkolu terapeutycznym. Prowadzi zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne, w placówkach i gabinetach logopedycznych. W terapii kieruje się zasadą „nauka przez zabawę”. Podstawą działań terapeutycznych jest budowa bezpieczeństwa małych „pacjentów” oraz pomoc w usprawnianiu komunikacji. Prywatnie uwielbia dobrą książkę i poznawanie nowych zakątków Polski i świata.

Aleksandra Rybicka

Magister sztuki, nauczyciel edukacji artystycznej i arteterapeuta. Słuchaczka  studiów z zakresu pedagogiki specjalnej. Posiada doświadczenie w edukacji jak i w psychiatrii. Uczestniczka wielu kursów w tym z sensoplastyki, terapii tańcem. Instruktor ceramiki. Po godzinach wielka miłośniczka tańca.

Edyta Kulka

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku psychologia. Uczestniczka kursów i szkoleń, m.in. „Terapia Ręki”,  „Trening Umiejętności Społecznych TUS Brick&Play”, „Drama w pracy z dziećmi”, Trener Regulacji Emocji”, „Przyjaciele Zippiego”, „Apteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej” i  „Wczesna Edukacja Montessori 2,5-6 lat”. Aktualnie swoje kompetencje rozwija na studiach z zakresu Przygotowania Pedagogicznego oraz Trenera Umiejętności Społecznych.  Doświadczenie i inspiracje czerpie z pracy z dziećmi i młodzieżą. Prowadzi w szkołach warsztaty edukacyjne, integracyjne oraz z profilaktyki zdrowia psychicznego, darmowe bajki rozwijające kompetencje społeczne a w przedszkolu spełnia się w roli psychologa i towarzysza dzieci. Prywatnie miłośniczka ogrodu, książek i swojej Rodziny.

Dominika Malkus-Jankowska

Dyrektor Przedszkoli i Szkoły Elipsoida, pedagog specjalny, praktyk i nauczyciel Montessori na poziomie żłobkowym, przedszkolnym, wczesnoszkolnym i szkolnym, absolwentka studiów podyplomowych z zakresu zarządzania oświatą oraz słuchaczka licznych kursów i szkoleń. Fascynuje się rozwojem dziecka od poczęcia aż do dorosłości. Szczególnie uwielbia obserwować pracę przedszkolaków, nawiązywanie relacji z innymi i codzienne odkrywanie świata. W wolnym czasie najchętniej podróżuje i spędza czas z Rodziną.

Mariusz Jankowski

Dyrektor administracyjny Przedszkoli i Szkoły Elipsoida, absolwent marketingu i zarządzania, uczestnik wielu szkoleń w zakresie organizacji pracy oraz funkcjonowania podmiotów gospodarczych. Swoje podejście do rozwoju dziecka i fascynację pedagogiką Marii Montessori zaczerpnął od żony. Pasjonat zdrowego stylu życia, zapalony biegacz, amator nurkowania i narciarstwa.

Karolina Przystałowska

Kierownik administracyjny Przedszkoli i Szkoły Elipsoida, absolwentka administracji i nauk politycznych. Pasjonatka prawa, administracji i organizacji pracy. Człowiek orkiestra. Czuwa nad tym, aby w placówkach Elipsoida wszystko działało jak w zegarku. Prywatnie mama nastoletniej panny.