Menu
Dołącz do Nas

Dołącz do Nas

Drodzy Państwo wyobraźcie sobie naszą firmę jako bezpieczną wyspę. Tworzymy środowisko, gdzie największą wartością jest spokój, radość, beztroska, zarządzanie sobą i czasem, gdzie dzieci mają prawo do naturalnego wzrostu i rozwoju. Jednym słowem dajemy dzieciom poczucie bezpieczeństwa, dzięki czemu dokonują wielkich odkryć na temat własnego potencjału i możliwości.

Wyznacznikiem edukacji w Elipsoidzie jest naturalny rytm rozwoju dziecka a jego postęp wynika z budowania wewnętrznego gdzie samo reguluje swoją świadomość, aktywność w ciągłym poszukiwaniu wiedzy.

 

Tel.: 22 374 98 08

Porozmawiaj z nami jeśli:

Porozmawiaj z nami jeśli:

 

Zabiegasz o dobro dziecka i zderzasz się ze ścianą biurokracji oraz przepisów.

 

Masz dość równania potencjału Twojego dziecka do wymaganej średniej.

 

Twoje dziecko traci szanse na rozwinięcie skrzydeł.

 

Tel.: 22 374 98 08

 

 

Serdecznie witamy na stronie internetowej placówek oświatowych Montessori Elipsoida.

Zajmujemy się edukacją dzieci na poziomie przedszkolnym „Integracyjne Niepubliczne Przedszkole Montessori Elipsoida” oraz szkolnym „Integracyjna Podstawowa Szkoła Montessori Elipsoida”. Naszą misją jest prowadzenie placówek tworzonych z sercem i rozmysłem, zapewniających edukację przygotowującą dzieci do życia w społeczeństwie poprzez wspieranie ich naturalnego rozwoju, zgodnie z założeniami pedagogicznymi Marii Montessori.

Jeśli poszukują Państwo dla swojego dziecka bezpiecznego i kameralnego miejsca, integralnego rozwoju z poszanowaniem Jego wolności, godności i indywidualności, to nasza oferta skierowana jest właśnie do Państwa.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

akceptuję czytaj więcej
do góry